ГоловнаНовини Здоров'яНазвано небезпеки вживання яблучного оцту

Названо небезпеки вживання яблучного оцту

Італійські фахівці представили увазі небезпеки вживання яблучного оцту, незважаючи на його доведену користь. Одним з побічних ефектів є алергічні реакції, пов’язані з проблемами дихання.

Яблучний оцет

Крім боротьби з жировими відкладеннями, яблучний оцет може похвалитися багатьма іншими якостями: він покращує роботу кишечника, допомагає травленню, знижує рівень холестерину, регулює кров’яний тиск, знімає спазми і болі в ногах і багато іншого. При цьому фахівці попереджають, як і у випадку з будь-якими ліками, навіть природними, необхідно дотримуватися обережності, щоб уникнути негативних наслідків.

Перш за все, якщо використовувати склад надмірно, він може пошкодити зубну емаль. Кислота здатна також вплинути і на інші частини тіла, з якими вона вступає в контакт, такі як стравохід. Прийом яблучного оцту не підходить для людей, які страждають остеопорозом, так як при тривалому застосуванні в організмі знижується рівень калію і падає щільність кісткової тканини. Люди, які страждають від виразки, також повинні уникати його прийому.

Читайте також:  Названі ознаки діабету, які дозволять виявити захворювання на ранній стадії

Більш загальні побічні ефекти включають в себе висип, нудоту, проблеми з травленням, печію і алергічні реакції, пов’язані з проблемами з диханням. Також не рекомендується вживати яблучний оцет, якщо людина приймає антикоагулянтні препарати, має захворювання щитовидної залози або страждає від цукрового діабету.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News