На думку вчених, утримання від сексу завдає шкоди і жіночому, і чоловічому здоров’ю, але для представниць прекрасної статі недостатньо інтенсивне інтимне життя – фактор все більш небезпечний. Якщо жінка тривалий час не займається сексом, її тіло і організм починає відчувати постійний стрес, вважають фахівці.

За даними РЕН ТВ, в якому посилаються на дослідження американського психотерапевта і сексопатолога Сари Купер, у жінок сексуальна стриманість може посприяти практично повному зникненню сексуального бажання, після чого відновити колишній сексуальний ритм виявиться вкрай складно.

Крім того, утримання від інтимного життя провокує фізіологічні зміни в організмі, мають негативні наслідки.

«Якщо жінка тривалий час не займається сексом, її тіло може почати відчувати хронічний стрес, під впливом якого стоншуються стінки піхви, посилюються менструальні болі», – констатувала Сара Купер.

За словами фахівця, недолік інтимної близькості відбивається на емоційному стані жінки, які рідко займаються сексом, стають неуважними і неуважними, а також у більшій мірі опиняються схильними до розвитку депресії.

«Коли люди займаються сексом, у них зазвичай є контакт «від шкіри до шкіри», і такий контакт є основним способом, за допомогою якого ми втішаємось», – зазначила психотерапевт.

Джерело: МедікФорум