Діабет, гіпертонія та високий рівень холестерину здатні підвищувати ризик розвитку низки серйозних побічних проблем зі здоров’ям, аж до інфаркту, інсульту та раку. Експерти попередили, що один популярний напій може збільшувати ймовірність цих станів.

Багато хто все ще легковажно ставиться до алкоголю. При цьому експерти з організації BetterHealth нагадали, що саме він провокує набір зайвої ваги. Спиртні напої зазвичай калорійні, вони заважають організму ефективно спалювати жир та посилюють почуття голоду.

Представники DrinkAware додають, що значним ефектом від вживання алкоголю виявляється і для кров’яного тиску. Регулярне розпивання міцних напоїв у порціях, що перевищують норму, загрожує гіпертонією. Алкоголь токсичний, що наголошують у ВООЗ. Там нагадують, що щороку саме через нього вмирають близько 3 млн. людей у ​​всьому світі.

В організації Heart UK вказують на прямий зв’язок між вживанням спиртного і підвищеним ризиком високого рівня холестерину. В організмі може накопичуватись надмірний вміст тригліцеридів, що є фактором ризику для жирової хвороби печінки. При некоректній роботі зазначеного органу зайвий холестерин ефективно виводитися з крові. Як результат, виникає значно більше ризиків постраждати від інсульту чи інфаркту.

Алкоголь уможливлює розвиток у людини раку. Про це нагадують представники Національної служби охорони здоров’я Великобританії, спростовуючи думку про існування безпечної дози спиртного. Від зловживання міцними напоями можуть страждати мозок, серце та інші органи.