Експерти порталу Eat This! Not That! розповіли про п’ять поширених звичок, що провокують виникнення раку та інших небезпечних хвороб. Рекомендується звернути на них увагу і постаратися позбутися, оскільки це може привести до негативних наслідків.

Фахівці повідомили, дефіцит сну здатний провокувати виникнення ожиріння, що підвищує ризик розвитку серйозних недуг. Йдеться про рак і захворювання серця. Щоб мати міцне здоров’я, рекомендується дорослій людині спати вночі по 7-9 годин.

При хронічній самоті виникає запальна реакція на стрес, що підвищує ризик розвитку онкології, атеросклерозу і нейродегенерації, повідомили медики.

Якщо людина надмірно зловживає спиртними напоями, збільшується ризик зіткнутися з 7 типами раку. Також варто виключити прийом небезпечних добавок, до складу яких входять бета-каротин або вітамін Е. Експерти не радять проводити весь вільний час тільки за переглядом телевізора.

Варто нагадати, раніше британський лікар Джордж Ампат розповів, що одна година, яку людина проводить перед телевізором, може також негативно впливати на здоров’я, як і куріння. Він радить вибирати здоровий спосіб життя, щоб уникнути погіршення самопочуття і скорочення тривалості життя.