ГоловнаНовини Здоров'яЗелений чай набагато корисніший, якщо випитий в правильний час

Зелений чай набагато корисніший, якщо випитий в правильний час

Як відомо, зелений чай піддається мінімальній ферментації. Тому в ньому зберігаються вітаміни, мінеральні та інші корисні речовини. Він вважається одним з найцінніших продуктів для організму людини. Але чи завжди він корисний, і в який час?

зелений чай

Зелений чай — напій здоров’я

Як відомо, зелений чай запобігає розвитку атеросклерозу, розмноження бактерій у ротовій порожнині, захищає шкіру від впливу ультрафіолетових променів, допомагає скинути зайві кілограми. Він також нормалізує рівень цукру в крові, уповільнює ріст злоякісних новоутворень. І це далеко не повний список цілющих властивостей. Однак іноді буває і так, що після чашки напою ми не можемо довго заснути, або навпаки відчуваємо сонливість.

Закономірно постає питання, коли ж краще всього пити зелений чай? Відповідь на це питання допоможе вам розібратися в причинах зміни вашого самопочуття протягом дня.

Коли краще пити зелений чай
  1. Більше влітку, менше взимку. Зелений чай відомий своєю здатністю знижувати температуру тіла. Тому його краще пити влітку, а чорний чай – взимку.
  2. Це не ранковий напій. Зелений чай не варто пити рано вранці або на голодний шлунок. Це погано для печінки.
  3. За дві години до або після їжі. Зелений чай поглинає з вашої їжі залізо. Тому не варто його пити під час їжі.
  4. Не менш ніж за дві години до сну. Зелений чай містить кофеїн. Чашка напою на ніч – погана ідея. Також володіє сечогінним ефектом, а значить, вам забезпечені нічні походи в туалет.
  5. Не більше 2-3 чашок в день. Не пийте багато зеленого чаю протягом дня, інакше можуть виникнути проблеми зі здоров’ям.
  6. Регулярне вживання напою і фізичні вправи допоможуть скинути зайві кілограми. Достатня фізична активність і зелений чай дадуть прекрасні результати по зниженню ваги. Ви побачите їх спільний ефект вже через пару днів. Тим не менш знайте міру!

Щоб відчути благотворний вплив зеленого чаю на організм людини, пийте його правильно. Надмірне вживання і в невідповідний час може негативно позначитися на самопочутті. Дотримуйтеся простих правил вживання напою, і він неодмінно додасть вам здоров’я!

Джерело: HeadInsider