ГоловнаНовини Здоров'яНазвано продукти, котрі сповільнюють ріст м’язів

Названо продукти, котрі сповільнюють ріст м’язів

Експерти перерахували продукти, вживання яких здатне стати причиною уповільнення росту м’язів. Правильна дієта відіграє важливу роль при бажанні набрати м’язову масу.

Солодке

Рекомендовано відмовитися від алкоголю, оскільки він калорійний і може загальмовувати жировий обмін. Крім того, якщо розпивати міцні напої часто, можна спровокувати гормональний збій, що негативно позначиться на зростанні м’язів.

У різних солодощах, включаючи цукерки, міститься багато цукру і швидко засвоюються простих вуглеводів. Краще замінити такі ласощі фруктами, поєднуючи їх з молочними продуктами, в тому числі сиром. Перешкодити набору м’язової маси здатні і готові страви, адже в них зазвичай багато нездорових жири, не менше цукру і порожніх калорій.

Читайте також:  Дієтологиня розповіла, який сніданок може вважатися корисним

Багаті підсолоджувачами і ароматизаторами газовані напої теж повинні бути табу. Пшеничне борошно відрізняється високим глікемічним індексом, тому її краще замінити чорним хлібом або цільнозерновою локшиною. Ніякої користі не забезпечують і популярні спортивні напої, пити їх можна тільки в ході тренувань.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News