Фрукти, овочі або стакан йогурту ідеально підійдуть для перекусів, втамовують голод, який виникає в проміжку між основними прийомами їжі. Думкою про це поділилася дієтологиня Лейла Кадирова.

По можливості людям слід обходитися трьома повноцінними прийомами їжі за день без додаткових набігів на холодильник і пошуків якоїсь нової їжі. Але якщо, наприклад, людина не звикла снідати щільно, то ще до настання обіду цілком закономірним стає бажання перекусити.

Фахівчиня назвала продукти, які ідеально підходять для перекусів – це фрукти, овочі, натуральний йогурт, пишуть «Аргументи і факти». Також допустима невелика порція сухофруктів.

“Горіхи їсти кожен день не раджу, краще через день, але не більше 30-40 грамів”, – поділилася Кадирова.

Дієтологиня закликала уникати перекусів, що містять цукор. Медикиня пояснила, що організм самостійно синтезує глюкозу зі звичайних продуктів, спеціально солодощі, навіть шоколад, йому для цього не потрібні.

“Корисність шоколаду для мозку – міф. Якщо є бажання відмовитися від солодкого, треба привчати себе обходитися без нього. Не раджу також використовувати цукрозамінники”, – заявила експертка.