Сухість і втрата пружності шкіри, уповільнення кровотоку, поява зморшок – ознаки старіння. Зазвичай їх поява обумовлена генетично, проте молодість можна «втратити» і через неправильне харчування. Експерти назвали продукти, які можуть «зістарити» організм передчасно.

Зморшки виникають через пошкодження ліпідів і білків в організмі. Ця проблема може торкнутися любителів солодкого, саме надмірне вживання цукру загрожує втратою пружності шкіри, відзначили фахівці турецького видання Sabah.

Фастфуд, смажена жирна їжа, маргарин можуть ще сильніше погіршити ситуацію. У них міститься безліч трансжирів, що впливають на стан здоров’я серця. Через таку шкідливу їжу розвиваються серцево-судинні захворювання, крім того ці продукти можуть уповільнити кровотік до шкіри.

Читайте також:  Хороша дружина продовжує чоловікові життя

До зневоднення організму може привести солона їжа і улюблений багатьма ароматну каву. Те ж стосується і гострої їжі – вона розширює судини і призводить до проблем з кровоносною системою.

Однією з найбільш не корисних страв виявилася смажена картопля. Крім того, що це “важка” їжа для шлунка, в ній ще міститься і цукор. Її часте вживання до пошкодження клітин шкіри.