Всі люди без винятку просто обожнюють міцний і здоровий сон – це запорука бадьорості, гарного самопочуття та настрою. І навпаки, якщо людина регулярно не висипається, вона може відчувати певні труднощі зі здоров’ям, бути «кислою» і надто агресивною. Як не дивно, позиція, займана нами під час сну, може багато розповісти про наш душевний устрій. Розберемося разом у даному питанні!

1. З колінним упором

У разі, коли ви не можете заснути, якщо не вперлися в щось чи в когось коліном, може говорити про ваш спокій і надійності. Вас важко чим-небудь зачепити і страху перед майбутнім ви не відчуваєте. Сплячі з «колінним упором» люди – позитивні, посмішка з їх обличчя не сходить навіть у найнесприятливіший для посмішок ранок.

2. Ембріон

Якщо улюблена поза – «ембріон», то людина, швидше за все, відчуває потребу в захисті, розумінні чи співчутті. Відпочиваючи, згорнувшись калачиком, спить людина ніби захищає себе від суєти і проблем повсякденності. Такі люди зазвичай успішні в творчості – малювання, танці, творіння віршів.

3. Лежачи на животі

Якщо під час сну ви приймаєте позицію «лежачи на животі», розкинувши в різні сторони руки та ноги, можете сміливо вважати себе лідером. Вам, швидше за все, властива імпульсивність і ініціативність, чуйне ставлення до порядку в сімейному колі і на роботі. Також, людям які сплять у такій позі характерна наполегливість і відповідальність, що дозволяє їм досягати певних висот і успіхів.

4. Лежачи на спині

Кажуть, що в позі «лежачи на спині» засипають тільки праведники і королі. Якщо така позиція – ваша кохана, то ви, ймовірно, один з таких! А значить, обожнюєте перебувати в центрі уваги, позитивні, обожнюєте галасливі і веселі компанії. Що стосується професійної діяльності, що там ви – завзятий і працьовитий чоловік, не затаїли і не приховуєте в собі важливих деталей і речей.

5. Вартовий солдат

Якщо людина звикла відпочивати в позі «вартового» солдата, то можна вважати її врівноваженою і маючою чітку життєву мету. Вишуканість, практичність і вимогливість – характерні риси таких «сонь».

6. Чапля

Поза «чаплі» говорить про непередбачуваність, тягу до пригод, частій зміні настрою. Такі люди вкрай нерішучі, проте вище всього іншого цінують спокій, стабільність і рівновагу у всіх сферах життя. Нерідко зустрічаються люди, які сплять у комбінованих позах. Таких людей можна сміливо вважати багатогранними натурами, що володіють багатьма рисами характеру і здібностями.

Впізнали себе в цій статті? А може, відкрили приховані риси власного «Я»?

Джерело: HeadInsider