Всі люди без винятку просто обожнюють міцний і здоровий сон – це запорука бадьорості, гарного самопочуття та настрою. І навпаки, якщо людина регулярно не висипається, вона може відчувати певні труднощі зі здоров’ям, бути «кислою» і надто агресивною. Як не дивно, позиція, займана нами під час сну, може багато розповісти про наш душевний устрій. Розберемося разом у даному питанні!

1. З колінним упором

У разі, коли ви не можете заснути, якщо не вперлися в щось чи в когось коліном, може говорити про ваш спокій і надійності. Вас важко чим-небудь зачепити і страху перед майбутнім ви не відчуваєте. Сплячі з «колінним упором» люди – позитивні, посмішка з їх обличчя не сходить навіть у найнесприятливіший для посмішок ранок.

Читайте також:  Як впливає цукор на зовнішній вигляд шкіри, з'ясували вчені
2. Ембріон

Якщо улюблена поза – «ембріон», то людина, швидше за все, відчуває потребу в захисті, розумінні чи співчутті. Відпочиваючи, згорнувшись калачиком, спить людина ніби захищає себе від суєти і проблем повсякденності. Такі люди зазвичай успішні в творчості – малювання, танці, творіння віршів.

3. Лежачи на животі

Якщо під час сну ви приймаєте позицію «лежачи на животі», розкинувши в різні сторони руки та ноги, можете сміливо вважати себе лідером. Вам, швидше за все, властива імпульсивність і ініціативність, чуйне ставлення до порядку в сімейному колі і на роботі. Також, людям які сплять у такій позі характерна наполегливість і відповідальність, що дозволяє їм досягати певних висот і успіхів.

Читайте також:  Лікарі назвали причини посмикування очей
4. Лежачи на спині

Кажуть, що в позі «лежачи на спині» засипають тільки праведники і королі. Якщо така позиція – ваша кохана, то ви, ймовірно, один з таких! А значить, обожнюєте перебувати в центрі уваги, позитивні, обожнюєте галасливі і веселі компанії. Що стосується професійної діяльності, що там ви – завзятий і працьовитий чоловік, не затаїли і не приховуєте в собі важливих деталей і речей.

5. Вартовий солдат

Якщо людина звикла відпочивати в позі «вартового» солдата, то можна вважати її врівноваженою і маючою чітку життєву мету. Вишуканість, практичність і вимогливість – характерні риси таких «сонь».

Читайте також:  Інфаркт мозку: лікар назвав симптоми, котрі виникають за годину до нього
6. Чапля

Поза «чаплі» говорить про непередбачуваність, тягу до пригод, частій зміні настрою. Такі люди вкрай нерішучі, проте вище всього іншого цінують спокій, стабільність і рівновагу у всіх сферах життя. Нерідко зустрічаються люди, які сплять у комбінованих позах. Таких людей можна сміливо вважати багатогранними натурами, що володіють багатьма рисами характеру і здібностями.

Впізнали себе в цій статті? А може, відкрили приховані риси власного «Я»?

Джерело: HeadInsider

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News