Шкіра з вуграми або прищами в основному є проблемою в підлітковому віці, але іноді навіть у процесі дорослішання вона не зникає. Експерти в області дієтології назвали продукти, вживання яких може служить причиною появи недоліків на обличчі і тілі.

Людям, що мають проблеми з прищами, слід обмежити вживання молока і продуктів з нього, так як вони містять речовини, що провокують виробництво в організмі чоловічого гормону і є причиною виникнення акне. “Молочку” не варто виключати повністю, але краще перейти на овече або козяче молоко.

Провокує запалення шкіри і жирна їжа, зокрема, фастфуд, піца, чіпси та інші «перекуси». Не менш шкідливе вживання борошняного і солодощів. Продукти з високим вмістом цукру і хлібобулочні вироби з борошна вищого сорту активізують вироблення жиру сальними залозами, що призводить до закупорювання пор і появи прищів.

Не рекомендують експерти вживання арахісу, який також впливає на посилену роботу сальних залоз. Помітити даний продукт можна кешью або мигдалем. При проблемній шкірі варто скоротити до мінімуму кількість кави, яка випивається. Кислота, яка міститься в зернах підвищує рівень «гормону стресу» кортизолу, що в підсумку призводить до появи прищів.