Якщо в минулому достатньо було знати, що за допомогою молочних залоз можна вигодувати дитину або спокусити чоловіка, то сьогодні про жіночих груди відкриваються все нові й нові факти, які дивують навіть її господинь. Дізнайтеся про своє тіло більше!

1. Груди жінки залишаються повними незалежно від того, годує вона, чи ні

Спостерігаючи за самками шимпанзе, бабуїнів та іншими великими мавпами, вчені помітили, що їх молочні залози збільшуються тільки в період лактації. Коли потомство підростає, груди швидко повертаються в нормальний стан. Чому ж наші груди, на відміну від еволюційних предків, завжди залишається пухкими? Велика частина теорій пояснює це необхідністю залучити самця, тоді як мавпи справляються з цим за допомогою червоного заду.

2. Додаткові соски мають 6% жителів планети

Так, додаткові соски і молочні залози – не є вигадка з фантастичного фільму «Згадати все» з Арнольдом Шварценеггером. Ця вроджена патологія спостерігається у 6% населення земної кулі. Атавізм, що дістався нам від далеких предків, зустрічається і у знаменитостей: третій сосок є у співачки Лілі Аллен і актора Марка Уолберга.

Читайте також:  Лапароскопічна холецистектомія (видалення жовчного міхура)
3. Грудне вигодовування знижує у матерів ризик раку і хвороб серця

Список переваг, які дарує вам і вашій дитині грудне вигодовування, нескінченний. Також у жінок в період лактації кістки стають значно міцнішими, оскільки кальцій в організмі виробляється набагато активніше. Нагадаємо, що годування грудьми також забезпечує мамі і малюкові тривалий захист від багатьох хронічних захворювань: діабету, хвороби Крона і глютеновой ентеропатії (порушення кишкового всмоктування та алергії на глютен).

Грудне вигодовування і здоров'я грудей

4. У світі не знайдеться двох однакових сосків

Соски жінок унікальні, як сніжинки! Навіть ваші власні мають незначні відмінності: довжину і товщину, діаметр ареоли, щільність або м’якість. Не варто через це переживати, адже щасливчики, які мають честь регулярно їх спостерігати, не помітять різницю.

5. Звичка спати на животі може змінити форму грудей

На жаль, це так. Сон на животі зробить груди сплющеними за пару років, але через час деякі зміни форми напевно з’являться. Пам’ятайте, що найкраща позиція для сну – лежачи на спині.

Читайте також:  Почему важно принимать витамин D людям пожилого возраста

Вам буде цікаво: Правильні і неправильні пози для сну

6. Ліва грудь зазвичай більша за праву

Експерти поки не встановили причину такої диспропорції, але у більшості жінок ліва грудь перевершує в розмірах праву. Олександр свистіли, директор Вайль-Корнелльского Центру Груди в Нью Йорку стверджує, що ліва грудь зазвичай має більше залозистої тканини. Іноді це очевидно, але, в основному, різниця настільки незначна, що ви її навіть не помічаєте ».

Ліва грудь більша за праву

7. Волосся навколо сосків – це норма

Здавалося б, корекції брів і гоління ніг більш ніж достатньо, але ні, доводиться видаляти небажане волосся ще й на грудях. Можливо, вас заспокоїть факт, що в нормі у більшості жінок навколо сосків регулярно виростає близько 15 темних волосків. Вищипувати їх можна, але робити це слід тільки стерильним пінцетом. Також слід розуміти, що після видалення волосся буде відростати більш товстим і помітним.

Читайте також:  Переваги АСІТ-терапії в лікуванні алергії: відкриття для подолання алергічних реакцій
8. Деякі жінки досягають оргазму за допомогою стимуляції сосків

Виявляється, мозок жінки обробляє стимуляцію сосків і геніталій схожим чином. Дослідження, проведені в 2009 році, показали, що 29% з 213 учасниць досягають оргазму, тільки якщо їх груди отримують достатньо уваги під час сексу.

9. Годувальниці знову стають популярними

«Професія» годувальниці знову стає популярною, хоча і трансформується під запити сучасного суспільства. Деяким молодим мамам не вистачає грудного молока (гіпогалактія), щоб вигодувати дитину, тоді як в інших його в надлишку. Жінки охоче діляться молоком, для чого на заході навіть створюють спеціальні вебсайти і соціальні мережі.

10. Масаж грудей допомагає запобігти раку

Вчені Каліфорнійського університету Берклі виявили, що регулярна стимуляція, стискання і легкий масаж перешкоджають зростанню злоякісних клітин молочної залози. Також це є обов’язковою умовою самодіагностики раку грудей, яку жінки повинні проходити кожен місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СПЕЦІАЛЬНИЙ МАСАЖ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ

РОЗМІР ГРУДЕЙ У ЖІНОК

ВІДНОВЛЕННЯ ГРУДЕЙ ПІСЛЯ ВАГІТНОСТІ