Ми оголошуємо марафон підготовки до літа – дванадцять тижнів, дванадцять кроків до спортивної фігури і плоскому животу. Приєднуйтесь і станьте кращими!

 

Програма до пляжу

Ukrhealth починає марафон підготовки до літа, до якого залишилося всього 12 тижнів. Наша мета – шляхом дієти і тренінгу підготуватися до пляжного сезону, позбавитися від зайвого жиру, опрацювати м’язи преса і створити спортивну фігуру.

Пройшовши цей марафон один раз, ви багато чому навчитеся, змініть свій метаболізм і звички тренінгу. Найважливіше те, що домігшись плоского і рельєфного живота, ви більше ніколи не допустите, щоб він знову перетворився на «пухке щось».

Тиждень 1-4: Програма для спалювання жиру

Перший місяць підготовки ми присвятимо позбавленню від зайвого жиру і активній роботі над м’язами живота з акцентом на нижню частину преса і «пояс Адоніса». Крім цього, важливим завданням буде збереження існуючих м’язів.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги

Ми почнемо правильно харчуватися, використовувати циклічну дієту, а також рахувати калорії (поки лише один день на тиждень). Метою буде вироблення звичок харчування, які повинні бути автоматизовані для максимального успіху на наступних етапах.

Тиждень 5-8: Програма на масу

Другий місяць буде присвячений набору м’язової маси. Ми будемо використовувати базову програму з варіаціями, плюс тим, кому потрібна додаткова робота на рельєф буде рекомендовано кардіо у вигляді бігу на натуральному покритті.

Що стосується дієти, це буде циклічна дієта зі збільшенням калорій і протеїну, що є важливим для набору мускулатури. Ближче до середини другого місяця ми познайомимося з днями вуглеводного завантаження, покликаними активувати метаболізм і запустити процеси росту.

Тиждень 9-12: Програма до пляжу

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги

На третій місяць ми займемося класичним «пампінгом» – тренінгом з акцентом на опрацьовування м’язів плечового пояса, грудних м’язів і м’язів рук. Ми відмовимося від тренувань м’язів ніг, замінивши їх бігом. Мета – спортивна V-подібна фігура.

Дієта третього місяця, яка здалася б кошмаром для новачка, для нас буде легкою і простий: чергування низьковуглеводних днів і днів завантаження, постійний контроль над жирами, білками і вуглеводами. Мета – спалювання жиру і набір м’язи.

Програма на прес

Робота з м’язами преса займе окреме місце в нашій тримісячної підготовки, адже незважаючи на те, що плоский живіт – це перш за все низький відсоток жиру, слабкі м’язи живота в будь-якому випадку виглядають не дуже спортивно.

Ми будемо качати прес як в тренажерному залі, так і вдома, використовуючи спеціальну програму для м’язів живота. Крім цього, ми будемо працювати з внутрішніми м’язами живота і правильною поставою, що також надзвичайно важливо.Тіло до літа

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги

Рада тижня

Щотижня ми будемо публікувати програму тренувань, рекомендації по харчуванню і навіть зразкове меню. Крім цього, ми будемо докладно розповідати про важливі тонкощі, пов’язаних з правильним і ефективним тренінгом.

Щотижня ми будемо рекомендувати те, що найбільш актуально саме в цей момент. Ми розповімо, як «не зірватися» на травневі свята, і правильно харчуватися за святковим столом. Або, приміром, ми розглянемо місця для бігу в Україні.

 

Дванадцять тижнів тренувань і правильного харчування – марафон підготовки до пляжу від Ukrhealth. Три місяці ми будемо працювати над створенням рельєфного живота і спортивної фігури, щоб потім пишатися результатами в довгоочікуваному відпустці.