Деякі люди стикаються з надмірним потовиділенням. Експерти розповіли про найбільш поширені причини зазначеного явища, а також назвали способи вирішення проблеми.

Люди повинні регулювати свою внутрішню температуру тіла, щоб підтримувати її постійною, навіть коли температура навколишнього середовища підвищується. Це тому, що збільшення показника може призвести до перегріву органів, втоми, виснаження і теплового удару. Найбільший орган тіла, шкіра, служить для відводу тепла. Найбільш помітним способом є втрата останнього через піт. Однак деякі люди пітніють більше за інших, що може викликати певні незручності.

Серед причин підвищеного потовиділення виділяють активні заняття спортом. Також приводити до такого стану здатний стрес. Зокрема, апокринні потові залози пов’язані з волосяними фолікулами і часто реагують на емоційне напруження. До 75% жінок відчувають гострі напади надмірного потовиділення під час менопаузи. Алкоголь підвищує частоту серцевих скорочень і змушує кровоносні судини в шкірі розслаблятися і розширюватися. Це збільшує почервоніння і швидкість виділення поту.

Одним з варіантів вирішення проблеми виступає використання антиперспіранту з алюмінієм або місцевими солями алюмінію. Більш довгостроковим рішенням може бути ін’єкція ботулінічного токсину в шкіру. Це паралізує введену область, наприклад, пахви, руки і ноги, і запобігає активації потових залоз. Рекомендовано також використання низькочастотної електричної стимуляції (іонофорезу) і рецептурних препаратів.