Щоб продовжити життя, лікарі рекомендують включати в щоденний раціон п’ять порцій овочів і фруктів. Фахівці розповіли про деякі корисні властивості одного з рослинних продуктів.

Як повідомляє видання Food.news, Англійський вислів “Хто яблуко в день з’їдає, у того лікар не буває” має під собою підставу. Справа в тому, що ці популярні фрукти відрізняються цілим спектром корисних властивостей.

Наприклад, клітковина і вода в складі яблук допомагають організму схуднути. При цьому експерти відзначають, що зайва вага нерідко стає причиною виникнення небезпечних захворювань.

Також вживання яблук може допомогти зміцнити імунну систему, що особливо важливо в умовах пандемії коронавірусу. Це допомагає зробити кверцетин, який міститься в шкірці яблука. Він не тільки зміцнює імунну систему, але і зменшує запалення в організмі.

Крім того, з’ясувалося, що яблука знижують ризик серцевих захворювань. А флавоноїди, що містяться в цих фруктах, на 20% зменшують ризик інсульту.

За словами фахівців, яблука містять розчинні волокна, які допомагають знизити рівень «поганого» холестерину. Він, в свою чергу, є причиною небезпечних і навіть смертельних захворювань.