Медики з Великобританії представили увазі сім ключових симптомів, пов’язаних з раком язика. У цьому списку біль при ковтанні і оніміння в ротовій порожнині, які не проходить тривалий час. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

Захворювання є шостою найбільш поширеною формою раку в усьому світі. Ознаки виявляються на передній дві третини язика або його основі, і можуть бути переплутані з менш серйозними недугами. Якщо він розвивається в ближній частині м’язового органу, то це класифікується як рак порожнини рота. Якщо на основі, то як пухлина ротоглотки. Сім ключових симптомів включають в себе: червона або біла пляма на язиці, яка не зникає, постійний біль у горлі, виразка або шишка на язиці, біль при ковтанні, оніміння у роті, нез’ясовна кровотеча з язика (якщо це не викликане травмою), дискомфортні відчуття в вусі (рідко)..

Читайте також:  Три прості способи поліпшити здоров'я кишечника назвали вчені

Медики відзначають, важливо пам’ятати, що ці симптоми можуть мати місце через менш серйозні захворювання, але найкраще негайно звернутися до лікаря. Факторами ризику розвитку онкологічного захворювання є: куріння тютюну (сигарет, сигар і трубок) і вживання великої кількості алкоголю. У цьому ж списку вірус ВПЛ, що передається статевим шляхом. Лікування раку порожнини рота і ротоглотки залежить від декількох умов: тип і розмір злоякісного новоутворення, його поширення, загальне здоров’я.

“Якщо рак не поширився за межі рота або ротоглотки – повне лікування можливе тільки за допомогою операції. Якщо досяг шиї, може знадобитися хірургічне втручання, променева терапія і навіть хіміотерапія», – зазначили медики.

Читайте також:  Вчені назвали протизапальний фрукт, який допомагає запобігти раку

Раніше іноземні експерти розповіли як за станом язика діагностувати своє здоров’я.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News