Ось кілька продуктів, які допомагають в синтезі кератину і природним чином збільшують його виробництво. Додайте їх в щоденний раціон, щоб насолоджуватися сяючою шкірою і здоровим волоссям.

Яйця. Вони багаті біотином, який необхідний для синтезу кератину. Їжте одне яйце в день, щоб природним чином збільшити вироблення кератину.

Цибуля. Це багате джерело N-ацетилцистеїну-рослинного антиоксиданту, який організм перетворює в амінокислоту під назвою L – цистеїн – компонент кератину.

Лосось. Крім білка, це також відмінне джерело біотину, який підтримує виробництво кератину. Жирні кислоти Омега-3, що містяться в лососі, допомагають поліпшити ріст волосся, збільшити їх густоту і захистити від випадіння волосся.

Читайте також:  П'ять ефективних методів від безсоння

Батат. У ньому багато каротиноїдів провітаміну А. Каротиноїди, такі як бета-каротин, перетворюються в організмі на вітамін А, який сприяє синтезу кератину.

Морква. Багата провітаміном А, який сприяє синтезу кератину. Вона також містить вітамін С, що допомагає синтезу колагену для підтримки здоров’я волосся, шкіри і нігтів, пише The Health Site.