Щоб уникнути нудьги в сексі, партнерам треба бути відвертими один з одним і відкритими до експериментів, вважає психолог Кейт Мойл. Про способи «струшити» інтимне життя вона розповіла виданню Daily Mail.

У тривалих відносинах секс нерідко стає шаблонним, тому партнери можуть занудьгувати, вважає Мойл. При цьому пожвавити інтимне життя за бажання досить просто. За словами психолога, почати найкраще з вивчення нових поз, технік та всього, що хотілося б спробувати у спальні.

Мойл порадила партнерам визначитися, що вони хочуть спробувати та покращити у сексі, після чого відкрито висловити та обговорити свої потреби та почуття. Їм не треба критикувати чи звинувачувати одне одного. У розмові спеціалістка порадила використати фрази на кшталт: «Мені так подобається те, що ми робимо в ліжку. Але ми могли б спробувати більш швидкі рухи?» або «Ти такий гарний у масажі, чи не могли б ми спробувати його на інших частинах тіла?».

Партнерам необхідно знайти компромісні рішення, що влаштовують їх обох, однак у кожного з них має залишатися право відкрито і без страху засудження відмовитися від експериментів, якщо вони для них неприйнятні, підкреслила Мойл.