ГоловнаНовини Здоров'яНазвано захворювання, що провокує серйозні ускладнення від коронавірусу

Названо захворювання, що провокує серйозні ускладнення від коронавірусу

Зарубіжні медики назвали захворювання, яке передбачає великі ускладнення від коронавірусу. Йдеться про ендометріоз легенів. Доводи з цього приводу навело видання The Sun.

COVID-19

Гінеколог Лариса Корда, яка в даний час лікує пацієнтів з коронавірусом у відділенні інтенсивної терапії в Лондоні, зазначила, – ті 10% жінок, які мають ендометріоз, що вражає легені, поставлені у велику небезпеку ускладнень, якщо отримають захворювання. З чим погодилася експертка Емма Кокс, генеральний директор Endometriosis UK, додавши, що пацієнтам з даним станом слід бути більш обережними.

“Наша порада полягає в тому, що такі люди можуть піддаватися більш високому ризику, в залежності від того, куди поширився ендометріоз. Ми не хочемо, щоб всі турбувалися про це захворювання, але варто насторожитися, якщо мав місце кашель з кров’ю на щомісячній основі. Ми бачили випадки, коли хтось страждав частою кровотечею з носа. Ваш найкращий захист від вірусу – це мінімізація соціальних контактів, регулярне миття рук і самоізоляція”, – пояснила Емма Кокс.

Читайте також:  Знайдено незвичайну причину втрати нюху під час COVID-19. Дослідження

Терапевт і клінічний директор також висловився з цього приводу, запевнивши, – наявність ендометріозу, що вражає матку, не збільшує ризик важкої коронавірусної інфекції. Теоретично наявність аномальних тканин в грудях все ж передбачає ймовірність ускладнень від COVID-19.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News