Доступний дешевий фрукт – яблука – був названий медиками національної служби охорони Здоров’я Великобританії (NHS) одним з кращих борців з хворобами мозку, включаючи недоумство. Про це розповіло видання Express.

За словами лікарів, раціон харчування впливає на функціонування мозку, і для його захисту від розвитку дегенеративних процесів, деменції дуже корисно їсти яблука (тим більше що цей фрукт аж ніяк не екзотичний, а дешевий і поширений).

Представники NHS констатують: яблука сприяють здоровому функціонуванню мозку завдяки високому рівню флавоноїдів. Ці речовини мають потужні антиоксидантні властивості, що неодноразово підтверджувалося науковими дослідженнями.

Експерти посилаються на дані, отримані дослідниками з Університету Кардіффа. Вони виявили, що насичений флавоноїдами раціон харчування здатний підвищувати когнітивні здібності і перешкоджати розвитку негативних процесів в мозку, що ведуть до появи хвороби Альцгеймера.

Читайте також:  Продукти, які перешкоджають погіршенню стану мозку

“Було встановлено, що люди, які споживають велику кількість флавоноїдів, менше схильні до розвитку хвороб мозку, хоча точний механізм впливу даних речовин поки залишається не виявленим”, – розповіли лікарі.

Вони додали, що, крім яблук, корисні мозку сполуки містять також цитрусові, бобові і ягоди.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News