Ідеальним продуктом для діабетиків є бобові – вони не тільки покращують контроль рівня цукру в крові, але і сприяють захисту серця від хвороб. Висновок про це було зроблено вченими Гуелфського університету (Канада).

“Бобові продукти є чудовим натуральним засобом, який допомагає знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Продукт особливо рекомендується діабетикам”, – заявили канадські дослідники.

Вони настійно рекомендують включити в раціон бобові людям, що страждають на цукровий діабет. Їм вони допомагають не зловживати різними закусками, краще контролювати вагу або худнути, – чому сприяє високий рівень білка. У цьому плані продукт є ідеальним джерелом-білка в бобах, нуті, сочевиці, горосі в два-три рази більше, ніж в зернових культурах.

Крім того, споживання бобових забезпечує захист від підвищень рівня цукру в крові.

“Бобові повні розчинних і нерозчинних харчових волокон,, корисного резистентного крохмалю. Їх клітковина сприяє здоровому схудненню, допомагає знизити рівень цукру і холестерину в крові», – повідомили наукові фахівці в інтерв’ю Food.news.

Завдяки своїм властивостям продукт також ефективно знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, додали експерти. Високий рівень цукру, з яким успішно борються бобові, шкодить стану судин, безпосередньо пов’язаних з серцем. У підсумку може розвиватися гіпертонія, зростають ризики серцевого нападу, інсульту.