Тривожні стани і депресії вважаються найбільш поширеними проблемами психічного здоров’я, від яких страждають мільйони людей. Чай з розмарином може їм допомогти, як вважають вчені.

Деякі дослідження показують, що вживання чаю на основі розмарину або вдихання компонентів цієї рослини підвищує настрій і зміцнює пам’ять. Так, в журналі Journal of the American College of Nutrition опублікували підсумки роботи, яка показала, що розмариновий чай допомагає в боротьбі з такими проблемами, як тривога і депресія. Він має антидепресивну і заспокійливу дію, що дієво при розладах психіки.

В іншому дослідженні, результати якого публікує журнал Complementary Therapies in Clinical Practices, стверджувалося, що 500 мг розмарину двічі на день протягом одного місяця знижують рівень тривожності, покращують пам’ять і підвищують якість сну.

Читайте також:  Кращі перекушування для позбавлення від почуття голоду

Розмарин має безліч корисних для здоров’я властивостей. Його регулярне вживання позитивно впливає не тільки на психічне здоров’я, пише The Health Site.

Чай з розмарином містить протизапальні та антимікробні антиоксиданти, що захищають від інфекції. Цей чай дозволяє регулювати рівень цукру в крові, захищати мозок від старіння і нейродегенеративних хвороб, уберігати зір від вікових захворювань очей на зразок дегенерації жовтої плями.

Чай з розмарином сприяє здоровому балансу кишечника, він зменшує запалення, зміцнює травлення, а екстракт розмарину ще й знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News