Вчені прийшли до висновку, що збільшити тривалість життя допоможуть три порції овочів в день. Виявилося, що деякі овочі краще підходять для профілактики ранньої смерті, ніж інші.

Американські дієтологи прийшли до висновку, що для довгого і активного життя потрібно в день з’їдати три порції овочів. Тобто, приблизно 400-450 грамів, з розрахунку по свіжих овочів. На першому місці в рейтингу овочів для довголіття виявилася морква.

У моркві міститься цілий комплекс різних вітамінів: С, PP, E, групи В, бета-каротин, магній і цинк. Далі в списку йдуть томати. Вони містять багато активного антиоксиданту лікопіну, клітковини і калію. Причому, лікопін, на відміну від багатьох інших антиоксидантів, не руйнується при термічній обробці, тому для здоров’я однаково корисні як свіжі томати, так і консервовані.

Третю сходинку в списку рекомендованих овочів займає броколі. Ця капуста містить багато кальцію і калію, необхідних для здоров’я серця і кісток. Не менш корисні і інші види капусти. Наприклад, білокачанна дуже багата вітаміном С і антиоксидантами, здатними знизити шкоду не тільки від токсинів, але навіть від радіації.

Також в список потрапили баклажани, допомагають очистити судини від надлишків холестерину, кабачки, багаті вітаміном С і антиоксидантами, буряк, до складу якої входить величезна кількість мінералів, і болгарський перець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 НАЙКОРИСНІШИХ ОВОЧІВ В СВІТІ

7 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНО ЇСТИ БІЛЬШЕ ОВОЧІВ