Фахівцями рекомендується до вживання фенхелевий чай, який є на їхню думку одним з кращих напоїв, що сприяють зміцненню імунітету, поліпшенню функціонування серця.

Користь чай з фенхелю для здоров’я пояснюється високою концентрацією вітамінів, антиоксидантних речовин і мінералів, повідомляє портал Food News. Його споживання дає виражений очищуючий ефект, стимулюючи діяльність печінки, нирок – з організму активніше виводяться потенційно токсичні компоненти.

Даний чай – один з кращих напоїв для зміцнення імунітету.

“Підтримує здорову функцію імунної системи завдяки своїм потужним антибактеріальним, антисептичним та протигрибковим властивостям. Допомагає запобігти виникненню хронічних інфекцій, кашлю”, – розповіли експерти.

Читайте також:  Дієтологиня назвала продукти для боротьби з головним болем

Одним з важливих переваг чаю з фенхелю є високий вміст калію-мінералу, що захищає серце, запобігає звуження судин. До того ж напій забезпечує організм залізом і міддю, важливими для виробництва червоних кров’яних тілець.

“Його пиття зменшує напругу в судинах, скорочує ризик інсульту, серцевого нападу, тим самим наближаючи до довголіття”, – резюмували фахівці.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News