Молодий американський вчений розповів про фактори, що дозволяють максимально довго зберігати здоров’я мозку. Дотримання його порад допоможе побачити конкретний результат лише за місяць.

Нейробіолог Коді Ізабель з американського міста Канзас-Сіті в штаті Міссурі набрав великої популярності в соціальних мережах завдяки своїм порадам з неврології.

В одному відео, яке зібрало понад 1,3 млн переглядів, нейробіолог назвав 5 речей, на які потрібно звертати увагу людям, які бажають довше зберігати гостроту свого розуму. Якщо дотримуватись цих простих рекомендацій, то зміни позитивного плану у своєму психічному здоров’ї можна помітити всього за 30 днів.

По-перше, необхідно зберігати адекватну тривалість сну. Якщо ми мало спимо, то організм не скорочуватиме рівень запалень у мозку, які пояснюються повсякденними травмами.

По-друге, вчені радить регулярно медитувати, оскільки це простий спосіб заспокоїти мозок, знизити рівень занепокоєнь, депресивності та запалень у мозку.

По-третє, треба зменшити кількість алкоголю у нашому раціоні, оскільки саме він і провокує характерні запалення у мозку. По-четверте, слід спостерігати за своєю фізичною активністю у щоденному режимі, оскільки тренування позбавляють нас від сплутаності свідомості та посилюють здібності до навчання.

Нарешті, по-п’яте, нам слід бути рішучими, тому що мозок створений для прийняття рішень і для навчання на своїх невдачах. Постійні занепокоєння, пов’язані з нерішучістю, є шкідливими для нашого мозку.