У міру того, як погода стає холоднішою, все більше людей тягнуться за гарячим напоєм, щоб зігрітися. Тим не менш, нове дослідження передбачає, що прагнення випити чашку гарячої кави може мати негативні наслідки для здоров’я і навіть збільшити ризик розвитку раку.

Всі ми любимо відчуття гарячого напою, що зігріває тіло зсередини, це відчуття, коли напій потрапляє в крапку та зігріває серце. Хоча це може викликати у людей відчуття комфорту, деякі гарячі напої можуть завдати людям більше шкоди, ніж вони гадають.

Гарячий шоколад і глінтвейн — два очевидні приклади. Гарячий шоколад з високим вмістом цукру може збільшити ризик серцевих захворювань та високого рівня холестерину. Тим часом, глінтвейн може збільшити ризик виникнення проблем із печінкою в майбутньому, якщо вживати його надміру. Однак не ці гарячі напої викликають занепокоєння дослідників.

Однак йдеться про набагато більш поширений і популярний напій, який п’ють цілий рік і в даний час є улюбленим напоєм у світі, що викликає занепокоєння у дослідників та лікарів.

Споживання кави може збільшити ризик розвитку раку стравоходу, форми раку, яка вражає стравохід, також відомий як дихальне горло.

Любителі кави повинні вживати капучіно або еспресо, а також інші форми кави при нижчій температурі.