Вчені з Жіночої лікарні Брігхем прийшли до висновку про те, що вживання вуглеводів може посприяти довголіттю, так як завдяки цьому організм стає краще підготовленим до зіткнення з інфекціями. Про дивовижну знахідку наукових фахівців пише Business Insider.

«Дозоване вживання вуглеводів дозволяє значно розширити можливості організму: в нього зміцнюються тканини, а клітини краще мобілізуються для боротьби з захворюваннями», – до такого висновку прийшли вчені після серії клінічних досліджень кількох типів харчування.

Дослідниками було організовано масштабне вивчення медичних даних більш ніж 447 тисяч осіб. Отримані при цьому дані свідчать: для нормального функціонування людського організму необхідна присутність в раціоні харчування великої кількості натуральних вуглеводів. Зокрема, кращими їх джерелами були названі фрукти (навіть конкретно, банани і яблука). Фахівці відзначають, що вживання продуктів з високим рівнем природних вуглеводів нерідко не рекомендується через вміст в них цукрів. Однак вчені наполягають: деяка кількість природних цукрів життєво необхідна організму для регулярного оновлення клітин.

Автори проекту резюмували, що люди, які отримують з щоденним харчуванням помірну кількість вуглеводів з натуральних продуктів, «проживають набагато більш здорове і довге життя». Також до кращих видів постачальників вуглеводів вони вважали продукцію з цільнозернових культур – хліб, каші.