Медики з Іспанії поділилися результатами чергового дослідження , що доводить безперечну користь шоколаду в справі схуднення . З’ясувалося , що шоколад допомагає залишатися стрункими , – як дорослим , так і підліткам.

Більш ранні дослідження підтверджували , що регулярне споживання шоколаду пов’язано з худорбою у дорослих. Цього разу співробітники Гранадського університету в Іспанії виявили чіткий зв’язок між кількістю вживаного шоколаду і низьким рівнем жиру в тілі у європейських підлітків . З’ясувалося , що ті молоді люди , які їдять шоколад , мають нижчі показники як загального рівня жиру в тілі , так і рівня жиру навколо талії , – у порівнянні з однолітками , які ігнорують ці ласощі .
 
Перш ніж зробити висновок про користь шоколаду , іспанські медики проаналізували дані про велику групу ( 1,458 чол. ) Юнаків та дівчат з дев’яти європейських країн. Підлітки у віці від 12 до 17 років заповнили спеціальні анкети , які допомогли виявити особливості їхнього раціону. Крім того , вчені отримали інформацію , що дозволила визначити індекс маси тіла , обхват талії і відсоток жиру в організмі , а також і рівень фізичної активності юних учасників дослідження. Виключивши фактори , які могли впливати на показники ваги у підлітків , дослідники переконалися : чим регулярніше молоді люди їдять шоколад , тим менше жиру в їх тілі.
 
Говорячи про те, чому шоколад допомагає молодим людям залишатися стрункими , медики вказують на високий рівень речовин флавоноїдів в цьому продукті. Флавоноїди містяться в какао. Потрапляючи в організм людини з їжею , вони впливають на активність багатьох його ферментів і підсилюють процес переробки жиру в енергію.

Читайте також:  Не вживайте ліків із цими продуктами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ШОКОЛАД: НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ