Лікар-невролог Аїда Раїсова застерегла: надмірне зловживання пігулками від головного болю може не лише викликати зворотний ефект, а й ускладнити проблему.

З головним болем кожна людина стикалася бодай раз у житті. Але деякі страждають від нападів мігрені постійно, тому змушені регулярно вживати знеболювальні препарати. Інакше життя перетворюється на пекло … Чим же загрожує захоплення медикаментами?

«Зловживання знеболюючими препаратами при головному болі призводить до розвитку лікарсько-індукованого головного болю, його ще називають абузусним. Зловживанням вважається прийом понад 10-12 пігулок на місяць», – пояснила експерт.

У випадку, якщо ваша щомісячна доза таблеток від головного болю вже є критичною або наближається до крайньої оцінки, необхідно негайно звернутися на консультацію до невролога або лікаря, який спеціалізується на лікуванні головного болю.

Читайте також:  П'ять продуктів, які врятують від безсоння

Лікар підбере та призначить правильну терапію, яка дозволить скасувати препарати, що викликали звикання та залежність. Але найголовніше в такій ситуації — не просто усунути симптом, а встановити справжню причину такого частого головного болю. Без комплексного обстеження здебільшого не обійтися.