Лікар-невролог Аїда Раїсова застерегла: надмірне зловживання пігулками від головного болю може не лише викликати зворотний ефект, а й ускладнити проблему.

З головним болем кожна людина стикалася бодай раз у житті. Але деякі страждають від нападів мігрені постійно, тому змушені регулярно вживати знеболювальні препарати. Інакше життя перетворюється на пекло … Чим же загрожує захоплення медикаментами?

«Зловживання знеболюючими препаратами при головному болі призводить до розвитку лікарсько-індукованого головного болю, його ще називають абузусним. Зловживанням вважається прийом понад 10-12 пігулок на місяць», – пояснила експерт.

У випадку, якщо ваша щомісячна доза таблеток від головного болю вже є критичною або наближається до крайньої оцінки, необхідно негайно звернутися на консультацію до невролога або лікаря, який спеціалізується на лікуванні головного болю.

Лікар підбере та призначить правильну терапію, яка дозволить скасувати препарати, що викликали звикання та залежність. Але найголовніше в такій ситуації — не просто усунути симптом, а встановити справжню причину такого частого головного болю. Без комплексного обстеження здебільшого не обійтися.