Цей перекус цілком допустимий вночі, за півгодини до сну – згідно з дослідженням, з’їдений в такий час, він може прискорювати метаболізм людини, поки той спить. Фахівці радять використовувати для такого перекусу кисломолочний сир.

Схуднення під час сну – здається, що це занадто добре, щоб бути правдою. Але недавнє дослідження, опубліковане в British Journal of Nutrition, показало: такий продукт як сир цілком може бути нічним перекусом, що допомагає ставати стрункішою. Він здатний активізувати метаболізм під час сну.

Дослідники виявили, що для прискорення обмінних процесів організму досить з’їдати всього 30 грамів сиру.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь гарбуза для здоров'я

“Його вживання позитивно впливає на швидкість метаболізму і регенерацію м’язової тканини завдяки компоненту казеїну – що міститься в молочних продуктах і сирі, він повільно перетравлюється, забезпечуючи м’язи високоякісним білком на кілька годин. Таким чином, для вироблення енергії організму не доводиться витрачати в нічний час власний білок, він використовує для цього вуглеводи і жири, що і сприяє схудненню”, – пояснили фахівці.

Тим, хто не любить сир, вчені радять використовувати протеїнові коктейлі – метаболічна відповідь організму на їх споживання практично ідентична.