Кращий спосіб уникнути облисіння – це запобігти випадання волосся. Тепер вчені кажуть, що нове відкриття росту волосся може допомогти чоловікам зберегти свою шевелюру на все життя.

«Нашим головним відкриттям є раніше невідомий гладкий м’яз, який оточує волосяні фолікули і називається дермальною оболонкою», – пояснив провідний дослідник доктор Майкл Рендл (Michael Rendl). Він є заступником директора Інституту стовбурових клітин чорної сім’ї в Медичній школі Ікан на горі Синай в Нью-Йорку.

Цей тип м’язів не можна контролювати добровільно, вони схожі на м’язи в кровоносних судинах.

“Але ми можемо контролювати це за допомогою ліків, які можуть блокувати скорочення”.

Це означає, що чоловіки зможуть коли-небудь пройти курс лікування, який дозволить їм зберегти волосся на голові, яке вони мають зараз, замість того, щоб повільно його втрачати.

“Ми раді можливості розробити методи для блокування скорочення оболонки, зупинки регресії фолікулів і запобігання випадання існуючого волосся до того, як нове волосся зможе рости».

Нове відкриття також зацікавило дерматологів і трихологів.

«Майбутнє терапії випадіння волосся виглядає дуже вражаюче, і це дослідження показує, що облисіння може незабаром стати необов’язковим», – сказав доктор Мікеле Грін з лікарні Lenox Hill в Нью-Йорку.