Нутриціолог-дієтолог Любов Піщалкіна розповіла, від яких продуктів паразити всередині нашого організму не зможуть вижити.

Профілактикою паразитозу є всі продукти, які мають гострий, гіркий, пекучий і кислий смак. При їх регулярному вживанні паразити будуть почуватися некомфортно і будуть змушені тікати.

«Рекомендую включити до раціону цибулю, часник, імбир, корицю, гвоздику, перець чорний і чилі, куркуму, хрін, гірчицю, гарбузове насіння, насіння льону, лимони, ананаси, гранат, гриби лисички. Також добре вживати кефір із ранку», — каже експерт.

А ось солодку їжу, як дріжджі, паразити люблять. Таке середовище сприятливе для їх розмноження. Більше того — у процесі своєї життєдіяльності паразити можуть продукувати токсини, які змушують нас постійно хотіти солодкого. І коли вас у черговий раз потягне на торт чи тістечко, велике питання, чиє це насправді бажання?

Які ознаки свідчать, що всередині вас хтось живе і цей хтось явно не додає вам здоров’я? Прихованими симптомами паразитозу, крім тяги на солодке, є здутий живіт (особливо у вечірній час), акне, неприємний запах тіла, численні папіломи на тілі.

Якщо ви помітили у себе відразу дві і більше перерахованих ознак, з великою ймовірністю можна стверджувати, що у вашому тілі живуть паразити.