Шкіра губ потребує належного догляду. Якщо у вас досі немає ніяких косметичних засоби для цього, радимо виправити дану ситуацію.

Більше вологи

Ви здивуєтеся, але шкіра губ потребує більшого зволоження, ніж шкіра обличчя. Вся справа в тому, що вона більш чутлива, а через відсутність сальних і потових залоз належного зволоження не виходить. Як підсумок-губи лущаться, тріскаються. А при постійному використанні помад і блисків ситуація буде ставати тільки гірше. Тому важливо в догляді за губами використовувати зволоження.

Для цих цілей вам будуть потрібні зволожуючі і живильні бальзами для губ. Перший потрібно застосовувати перед нанесенням різних декоративних засобів, другий – після того, як зняли макіяж. У складі ваших бальзамів повинні бути вазелін, бджолиний віск, пантенол, гіалуронова кислота, масла ши, жожоба, макадамії, токоферол і цераміди. Це найефективніші в плані зволоження компоненти.

Читайте також:  Занадто довге носіння контактних лінз може призвести до внутрішнього "пошкодження" і втрати зору

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Шкірі обличчя і шкірі губ необхідний захист від шкідливих ультрафіолетових променів. Через постійний вплив сонця можливі сухість, фотостаріння, втрата пружності. Тому бальзами повинні бути з сонцезахисним фактором SPF15 або SPF20. У складі ще можуть бути оксид цинку або діоксид титану, що допоможе засобу проникнути в глибокі шари, а на поверхні створити необхідний захист.

Відлущування скрабом

Шкіра губ постійно оновлюється. Не дивно, що потрібні для відлущування від надлишків скраби. Беріть делікатні препарати, щоб не травмувати свої губи. У складі цукрового скрабу повинен бути мед, вазелін, рослинні олії, ягідні екстракти, вітаміни.

Читайте також:  Від високого холестерину: вчені пояснили користь щоденного вживання авокадо

Маски для губ

Для нічного догляду застосовуйте маски. Робіть їх два-три рази на тиждень, використовуючи для цього засобу на основі гіалуронової кислоти, рослинних масел, вітамінів, жирних кислот. Особливо корисний такий догляд буде для любителів облизувати губи. Тому що від цього вони тільки більше сохнуть і потребують належного догляду.

Олії для губ

Відставити блиски для губ і замінити їх на олії – така наша рекомендація для тих, хто знаходиться на етапі відновлення губ. Декоративна косметика не настільки ідеальна, щоб повністю замінити доглядову. Поки це залишається таким, то краще замінити всі помади на пігментовані олії. Це вбереже шкіру губ від зайвої сухості і зробити ваші губки більш привабливими на вигляд.

Читайте також:  Лікар назвав несподівану небезпеку походу в магазин для сердечників