Перефразовуючи відому думку, можна сказати: чистота врятує світ. І це дійсно так. Якщо буде чистою атмосфера, значить, будуть чисте повітря, вода та грунт. Далі — вся рослинність планети, від дикоростучих дерев та чагарників до овочів, фруктів та зерна, буде екологічно чистою. Для їх вирощування не довелося б використовувати отрутохімікати, шкідливі добрива. У м’ясі тварин, риби і птиці не буде підвищеної кількості хвороботворних мікроорганізмів. Ми зібрали поради по очищувальне харчування.

Як правильно їсти, щоб оздоровити організм?

Відповідно, люди не будуть отруюватися і піддаватися тим руйнівним впливам, які на них має сьогоднішні повітря, вода і їжа. Організм на довгі роки збереже молодість і здоров’я, а значить, і життя людське помітно триватиме.

Це гарна мрія, змінити життя в такому масштабі, нікому з нас окремо не під силу — для цього потрібно попрацювати «всім світом». Ось і доводиться людям, що бажають жити як можна довше і не відволікатися на хвороби і нездужання, боротися за себе самостійно. Хтось може сказати: «А для чого боротися? Ну, я проживу на п’ять—десять років довше своїх однокашників, ну буде у мене колоти не в двох боках, а в одному — мені це якось фіолетово! » У такому випадку ця людина даремно прочитала мою книжку. Ми-то з вами, мої невтомні піклувальники власного здоров’я, будемо прагнути не тільки до того, щоб у нас ніде не кололо і не нило, але щоб кожен день нас запитували оточуючі: «Як вам вдається так добре виглядати, звідки у вас сили беруться?

Невже вам не буває важко навіть після новорічного застілля або півдня прогулянки по лісі? » А важко вам не буває, тому що за столом ви не об’їдаєтеся — у вас вже і нове меню придумано і давно випробувано, корисне і нітрохи не менш різноманітне, ніж в старі добрі часи, коли кусень шинки або біляш з м’ясом був для вас межею мрій. І піші прогулянки вас не стомлюють, бо щоранку ви робите пробіжку по парку, дихаєте свіжим повітрям, а потім виконуєте улюблений комплекс гімнастичних вправ. А по вихідних — одна думка про це приводить у захват! — лазня з березовим віником і трав’яними чаями.

Які методики дієві?

Ви вже випробували різні методики по очищенню органів, вибрали для себе найбільш зручні й ефективні і кожен день не втомлюєтеся радіти, як же чудово і легко тепер ви себе відчуваєте. Чому раніше було страшнувато або неохота почистити печінку, вивести камінчик з нирки, звільнити кишечник від накопичених шлаків? Зате тепер улюблена профілактика — кваси і оцти за рецептами Бориса Болотова, свято для шлунка — рисова дієта, а дорогоцінні ласощі — морожені ягоди в холодильнику і свіжі фрукти в вазочці.