Мало хто замислюється над тим, що поза, в якій він сидить перед комп’ютером, що може бути причиною негативних змін у здоров’ї та самопочутті.

Поза «нога на ногу». Закидання ноги на ногу – улюблена поза мільйонів сидять за комп’ютерами людей по всьому світу. Її ж вчені вважають вкрай небажаною і небезпечною для організму, пише журнал Cosmo.

«Закидання ноги на ногу збільшує навантаження на крижово-клубове зчленування і хребет. У людини, яка часто сидить в такій позі, може з’явитися артроз, тромбоз, застій крові в області малого тазу», – наводиться думка наукових фахівців на цей рахунок.

Крім того, сидіти в позі «нога на ногу» вкрай шкідливо для вен і судин. Медики стверджують, що така поза сприяє порушенню кровообігу і лімфообігу, появи варикозного розширення вен.

Відсутність прямої постави. Озирніться – майже всі сидять за комп’ютером люди сутуляться. В результаті їх шийний і поперековий відділи автоматично починають відчувати підвищене навантаження, при цьому відбувається здавлювання легенів, а також органи черевної порожнини.

Відсутність постави при довгому сидінні може провокувати сколіозні викривлення хребта, приводити до болів в серці і навіть до порушення кровопостачання мозку, зазначили лікарі. Крім того, люди, які перебувають у такому положенні, виявляються схильними до появи геморою, простатиту, гастриту, а також хвороб легенів.

Джерело: МедікФорум