Рослинна їжа з високим вмістом калію допомагає організму краще переносити перепади температури повітря та тиску в атмосфері, повідомив лікар Андрій Тяжельников.

За словами Тяжельникова, у періоди різких погодних коливань може погіршуватися самопочуття у багатьох людей, але особливо чутливі до них ті, хто страждає на серцево-судинні патології.

Лікар констатував: у такі дні треба послаблювати навантаження, давати собі більше відпочинку, гуляти на свіжому повітрі.

Також фахівець наголосив на важливості відповідного раціону. Андрій Тяжельников розповів, що в періоди, коли відбуваються різкі температурні та погодні зміни, корисно вживати овочі та фрукти, багаті на калій.

«Допомогти перенести несприятливий період допоможуть фрукти та овочі з високим вмістом калію, який допомагає утримувати артеріальний тиск у нормі. Їх бажано вживати щонайменше 400 грамів на день», – поділився рекомендацією лікар.

Зазначається, що калію багато в авокадо, зелені, гороху, помідорах, апельсинах, чорносливі, абрикосах, грейпфруті. Також високим вмістом калію вирізняються молочні продукти.