Якщо ви не полюбляєте сильну спеку, натовп туристів та зависокі ціни, варто перенести відпустку в Туреччині з літа на осінь. Коли тут наступає славнозвісний «оксамитовий» сезон, можна насолодитися м’яким теплом та безліччю інших переваг. Для цього варто завчасно забронювати пакетний тур у комфортному готелі на сторінці https://bronix.ua/hot-tours/turkey — сервіс для легкого онлайн-бронювання відпочинку.

Відпустка в Туреччині восени — це користь для здоров’я та гаманця. Поговоримо докладніше про переваги такого вибору.

Особливості «оксамитового» сезону

Довгоочікуваний спад спеки на турецькому узбережжі починається у вересні. Перша половина місяця більше нагадує літо: вдень температура повітря сягає +30 градусів. Відпочивальників усе ще багато, але ціни на дайвінг та інші популярні сервіси поступово знижуються.

У другій половині вересня гостей у країні стає значно менше, у туристичних зонах панує приємна спокійна атмосфера. Вода все ще дуже тепла, а от температура повітря знижується до 26–28 градусів на найбільш спекотних курортах Середземного моря, на Егейському березі — трохи прохолодніше. Ціни у сфері послуг та громадського харчування знижуються вже дуже відчутно.

У жовтні наступає найбільш економна пора. На курортах Егейського моря погода поступово псується: іноді бувають зливи. Проте на березі Середземномор’я можна купатися та засмагати до кінця місяця.

W3p47kKg7v0WKgpKEFVozR-l4BOHpM3f0gXwc6XkqxaDI1dUAh0N6brJfibej529EJQtowa28Z5uvj-_HYGs0dpH-dCH4o4ueVY0suqjd3nce1U8_Q-8_7LoK35w-F5TkDtqi2DA=s0

Користь «оксамитового» сезону для здоров’я

  • М’яке сонце не призводить до опіків — промені менш агресивні та не травмують шкіру, що вже встигла вкритися легкою «міською» засмагою.
  • Нижча температура — стають оптимальними умови для відпочинку дітей, дорослих, що погано переносять спеку або мають серцево-судинні захворювання.
  • Сезонні смаколики — можна куштувати особливі місцеві сорти винограду, свіжий інжир та інші фрукти, молоде вино.
  • Безлімітні прогулянки — оскільки навіть опівдні перебувати на вулиці комфортно, з’являється можливість більше часу приділяти екскурсіям, відвідуванню культурно-історичних пам’яток та іншим розвагам.

Користь «оксамитового» сезону для гаманця

  • Вартість більшості послуг, товарів і розваг значно знижується — у жовтні ціни можуть бути приблизно вдвічі нижчими за літні.
  • Починається період розпродажів у магазинах — цілком реальний шопінг зі знижками до 70 %.
  • Новинки — якщо економія в модних магазинах вас не надто цікавить, саме на початку осені з’являються свіжі колекції одягу, взуття, аксесуарів.

Усе це робить «оксамитовий» сезон у Туреччині чудовим вибором. Економія поєднується з можливістю насолодитися чарівністю останніх по-справжньому теплих днів напередодні осінніх холодів.

*На правах реклами