Ми склали список вправ, які не тільки допоможуть дівчатам стати стрункішими, а й підвищать якість сексу. Ви зможете протриматися в улюбленій позиції набагато довше і отримати від неї максимум задоволення.

Вправи найзвичайніші і звичні, просто раніше ми якось не замислювалися про те, які саме м’язи працюють під час занять сексом в тій чи іншій позі. Фаворити вибірки – різні варіанти присідань і вправи на гнучкість.

1. «Жаба»

Вправа «жаба»

Ця вправа від інструктора з йоги Леслі Ховард (Leslie Howard) з Окленда. «Жаба» розкриває внутрішню поверхню стегон і тазове дно, робить ваші тазостегнові суглоби більш рухливими.

Виконується вона просто. Ляжте на підлогу на живіт. Складіть два рушники навпіл і підкладіть їх так, щоб вони підтримували таз і стегна. Руки витягніть вперед. Зігніть руки і ноги під прямим кутом, щоб вийшла поза, схожа на жабу. Затримайтеся в цьому положенні на 3 хвилини і потім поверніться у вихідну позицію.

Ще один варіант – всім відома «жаба» з розтяжки перед поперечним шпагатом.

2. Присідання з м’ячем між спиною і стіною

У сексі є багато поз, в яких вам потрібно перебувати в напівприсіді або глибокому присіді, а іноді ще й пружинити. Статичні вправи, як правило, багатьом даються не так легко, як динамічні. Персональний тренер Ненсі Кранко (Nancy Krank) вважає, що присідання в статиці з м’ячем між спиною і стіною відмінно пропрацюють ваші сідниці, квадрицепси і біцепси стегна, що допоможе звикнути до таких навантажень.

Читайте також:  Какое есть самое эффективное средство от выпадения волос?

У нижньому положенні затримаєтеся на 15-30 секунд і поверніться у вихідне. Рекомендується виконати п’ять повторів.

3. Поза моста

Ця асана вважається попередницею вправ Кегеля і тазових нахилів. Вона зміцнює сідниці, внутрішню частину стегон, біцепси стегна і розтягує згиначі стегна. Ще один плюс: до тазу приливає велику кількість крові, в результаті чого прокидаються м’язи тазового дна і активізуються жіночі статеві органи.

Виконайте вправу, затримуючись у верхній точці на 30-60 секунд.

4. Низькі присідання з бічними випадами

Такі присідання зміцнюють сідниці і внутрішню поверхню стегон, розвивають гнучкість і, якщо вірити цій статті, дозволять намацати точку G практично в будь-якому положенні. Так що спробувати варто. Виконайте 10-20 повторень цієї вправи.

Читайте також:  Поширені дерматологічні проблеми про які потрібно знати

Також можна зробити стандартні присідання з бічними випадами по 10 повторень на кожну ногу.

5. Віджимання з відведенням ноги в сторону

Цей варіант віджимань досить складно виконати не тільки дівчатам, але і деяким хлопцям, однак на них безперечно варто звернути увагу! Рекомендована схема – два підходи по 10-15 повторень, але для початку вистачить і одного підходу.

6. Стандартні присідання

Стандартні присідання можна виконувати як зі штангою, так і без – техніка та ж. Деббі Мандель (Debbie Mandel), фітнес-експерт і експерт по стресу, каже, що присідання роблять вашу попу і ноги красивими, а також покращують циркуляцію крові в нижній частині тіла. Внутрішні органи краще забезпечуються кров’ю, в результаті чого ви можете отримати трохи більше задоволення. Рекомендована кількість повторень – 15-30.

7. Нахили корпуса назад з положення стоячи на колінах

Ця вправа зміцнює стегна, розтягує клубово-поперековий м’яз, робить вас сильнішими і гнучкими, а також розширює діапазон рухів в ліжку без страху травмувати поперек.

Читайте також:  Ботокс волосся плюси й мінуси
8. Поза метелика лежачи

Вправа розкриває тазостегнові суглоби і розтягує внутрішню поверхню стегон. Якщо будете виконувати її регулярно, затримуючись в такому положенні на 20-30 секунд, можете попрощатися з страшними клацанням в тазостегнових суглобах і отримаєте значно більше задоволення в деяких позах, коли партнер знаходиться позаду.

9. Віджимання на трицепси з упором на стілець

По-перше, сильні і підтягнуті руки – це красиво. А по-друге, вони дозволять вам отримати в ліжку набагато більше задоволення (трицепси задіяні в багатьох позах), ніж слабкі і тремтячі руки, не здатні витримати вагу вашого власного тіла.

Рекомендована кількість повторень – 10-20.

10. Скручування з фітболом або петлями TRX

Ця вправа розвиває баланс, зміцнює м’язи кора і рук, що допомагає уникнути випадкових травм спини в пориві пристрасті, а також збільшує вашу витривалість в позиціях зверху. Виконуйте 2-3 підходи по 10 повторень в кожному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СЕКС І М’ЯЗИ

5 ВПРАВ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ПОКРАЩУЮТЬ ЯКІСТЬ СЕКСУ