Лікар-онколог Антон Ільїн розповів, яку шкоду завдають здоров’ю улюблені ними салати. Олів’є та оселедець під шубою виявилися лідерами серед небезпечних страв.

Найнебезпечніший, за його словами, олів’є, оскільки в ньому поєднуються несумісні продукти. Для організму, вважає лікар, корисніше їсти найпростішу їжу. Щоб не перевантажувати систему травлення, краще відмовитися від страв, до складу яких входить багато компонентів. Найгіршими для здоров’я продуктами для салатів, на думку онколога, є ковбаса та майонез.

Це букет із трансжирів, сої та крохмалю. Якщо у людини є проблема з нирками, краще не їсти салати із солоними огірками і взагалі менше солити їжу. Інакше рідина затримається в організмі та викличе набряки. Калорійність олів’є настільки висока, що потрібно пробігти 10 км., щоб спалити отриману енергію.

Оселедець під шубою лікар теж не рекомендує їсти. Від цього салату піднімається рівень цукру в крові та з’являються набряки. Такі наслідки викликають солоний оселедець та варені овочі, а майонез тільки додасть шкоди від такої їжі. Крабові палички з ненатуральною біомасою, до складу якої входять крохмаль та добавки, не дає жодної користі.

Швидкі вуглеводи кукурудзи та рису додадуть складок тим, у кого і без того є зайва вага. Краще не їсти салати типу «Мімоз» з рибними консервами, там надлишок солі та харчові добавки, що приховують натуральний поганий смак не особливо свіжої риби.