Проведення процедур для покращення здоров’я, а також контроль таких важливих показників, як температура тіла, частота серцевих скорочень, величина артеріального тиску тепер можна здійснювати не виходячи з дому. Для цих цілей ортосалон в Одесі пропонує широкий асортимент медичної техніки для діагностики, різних пристроїв для профілактики та лікування захворювань, виробів для покращення фігури, а також допомоги швидкого відновлення після пологів, травм та оперативних втручань. Завдяки таким сучасним приладам та ортопедичним товарам можна заощадити на масажних салонах, не витрачати час на проведення аналізів, які можна зробити самостійно. Наприклад, виміряти рівень глюкози, кетонів, білка, проводити тест на вагітність, перевіритися на гепатит та інші захворювання.

Придбати товари можна в одному з магазинів Одеси, розташованих за адресою:

вул. Преображенська, 72 (р-н Приморський);

вул. Академіка Філатова 21 (р-н Черемушки);

пр-т. Академіка Глушка, 5 (район Таїрова);

вул. Катерининська 74 (р-н Приморський);

пр-т. Добровольського 109 А (р-н Суворовський).

Асортимент медичних приладів

За призначенням медична техніка поділяється на діагностичну та профілактично-лікувальну. Також вона буває для самостійного домашнього застосування та для професійного використання.

Пропонується наступне діагностичне обладнання:

 • Тонометри, що вимірюють АТ;
 • Пульсометри;
 • Пульсоксиметри, що визначають рівень насиченості кисню в крові;
 • Термометри. Особливою популярністю користуються безконтактні інфрачервоні пристрої, що вимірюють температуру за 1-3 секунди;
 • Глюкометри, що показують рівень глюкози в крові

Для людей, які ведуть активний спосіб життя, корисними будуть крокоміри, фітнес-трекери та ін.

Для підтримки здоров’я та боротьби з різними недугами можуть знадобитися:

 • Небулайзери для інгаляційної терапії;
 • Дихальні тренажери;
 • Апарат Дарсонваль;
 • Іригатори для догляду за ротовою порожниною;
 • Вітафон;
 • Масажери та аплікатори;
 • Гідромасажні ванночки;
 • Міостимулятори;
 • Кварцові, антибактеріальні лампи;
 • Слухові апарати.

З повним переліком товарів для здоров’я, медичної техніки та обладнання можна ознайомитись на сайті ортопедичних салонів та медмагазинів в Одесі.

Ортопедичні вироби для профілактики та лікування

Досі існує думка, що ортопедичні товари необхідні людям, які перенесли травми, мають вже діагностовані патології, порушення роботи опорно-рухового апарату або внутрішніх органів. Однак, це далеко не так. Зокрема, від стану стоп залежить здоров’я організму в цілому, тому дітям рекомендується купити ортопедичне взуття. Це вироби, виготовлені з урахуванням усіх важливих критеріїв для правильного формування стоп, що може стати запорукою здоров’я функціонування опорно-рухової системи в дорослому віці. Якщо у малюка виявлено плоскостопість, плоско-вальгусна деформація, клишоногість, варусна установка стоп або інші захворювання, то завдяки правильно підібраним ортопедичним устілкам або лікувальному взуттю можна виправити ситуацію. У випадку з дорослими можна зупинити розвиток патології, але повністю вилікувати захворювання вже неможливо, тому важливо своєчасно розпочинати корекцію патології, а більш правильно не допустити їх розвитку. Для цих цілей дітям та дорослим, навіть із цілком здоровими стопами, рекомендується використовувати профілактичне ортопедичне взуття та вкладиші: устілки, напівустілки, пелоти та ін.

Не менш важлива турбота про свою поставу та здоров’я хребта. Для цього слід подбати про облаштування свого спального, робочого та іншого місця, будь то сидіння автомобіля, крісло для відпочинку та ін. Для цих цілей ортопедичні салони пропонують: ортопедичні матраци та подушки, ергономічні стільці (крісла), масажні накидки та інші пристосування, що забезпечують правильне положення спини, знімають навантаження, біль і істотно знижують ризик розвитку патологій.

У випадках травм, порушень у суглобах, проблем з кістковими або м’якими тканинами основне завдання забезпечити спокій, а при необхідності повну іммобілізацію ураженої ділянки. Для цього раніше використовувалися еластичні бинти та гіпс. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент ортопедичних виробів для різних частин тіла та які мають будь-яку ступень жорсткості: бандажі, корсети, фіксатори, ортези, брейси, тутори та ін. У деяких моделях передбачена можливість в період реабілітації поступово розширювати амплітуду рухів. У більшості випадків навіть при таких важких травмах, як переломи, можна уникнути накладання гіпсу, завдяки виробам, що повністю обмежують рухливість у потрібній області, але при цьому дозволяють при необхідності їх знімати для проведення лікувальних та гігієнічних процедур.

Засоби реабілітації

Людям похилого віку, а також тим, хто має серйозні травми, операції, захворювання, часто доводиться стикатися з такою проблемою, як неможливість пересуватися самостійно, а іноді навіть бути прикутим до ліжка. Такі пацієнти вимагають особливого догляду та уваги, але не завжди близькі люди мають можливість постійно перебувати поряд з людиною, яка має обмежені можливості. Крім того, багато хто, попри свої хвороби, хоче залишатися активним і незалежним від допомоги оточуючих. Тут на допомогу прийде реабілітаційне обладнання: милиці, тростини, інвалідні коляски, ходунки, туалетні стільці, протипролежневі матраци, подушки та низка інших пристроїв, представлених у медмагазинах Одеси.

Товари для дому та медустанов

Завдяки сучасній техніці можна організувати для себе салон краси вдома. За допомогою іонізаторів, зволожувачів, мийок повітря у Вашій оселі завжди буде сприятливий мікроклімат для здоров’я. Масажери, сауни для обличчя, прилади для манікюру та педикюру, косметика для волосся, обличчя та тіла, а також різні препарати: вітаміни, БАДи, фіточаї – дозволяють зберігати своє здоров’я, красу та молодість без особливих зусиль та допомоги фахівців. Молодим мамам пропонується ряд товарів для догляду за малюком та полегшення таких процедур як зціджування молока, зважування малюка, підігрів їжі та ін.

Для лікарів та інших працівників клінік у спеціалізованих медмагазинах представлений асортимент одягу, взуття, обладнання різного спрямування та спеціалізації.

Сервіс послуг

Ортопедичні салони та медмагазини в Одесі пропонують:

 • Товари з різних категорій: Медична техніка, Ортопедичні вироби, Засоби реабілітації, Краса та здоров’я, Мамам та дітям, Медичним установам;
 • Широкий асортимент та вигідні ціни;
 • Зручні методи оплати;
 • Доставка;
 • Консультації.

З усіх питань, що Вас цікавлять, які стосуються товарів, покупки, співробітництва, в будь-який день тижня можна зв’язатися зі спеціалістами компанії.