Глінтвейн – один із найсмачніших новорічних та різдвяних напоїв. Він може принести й користь здоров’ю, якщо вживати їх у помірних кількостях.

Вікторія Годфрі, дієтолог та співзасновник DNApal.me, пояснила, що глінтвейн корисний для організму за рахунок того, що до його складу входить вино. У червоному вигляді є антиоксидант ресвератрол, який одержують із червоної шкірки винограду. Цей антиоксидант має протизапальний ефект і сприяє згортанню крові, пише Daily Express.

Крім того, дані дослідження, проведеного в 2017 році, показують, що ресвератрол у червоному вині уповільнює старіння організму і корисний для серця, допомагає утримувати «хороший» холестерин, допомагає запобігти інсульту, раку, серцево-судинних захворювань.

У глінтвейн також входять гвоздика та кориця. За рахунок цих інгредієнтів ви зможете зменшити біль та запалення. Допоможуть вони і за артриту. Палички кориці в глінтвейні також приводять у норму рівень цукру в крові, зменшують набряк та здуття, відновлюють тканини організму.

Але всі ці переваги можна отримати лише за помірного вживання алкоголю.