Вчені зі Швеції провели дослідження впливу горіхів на організм людини. Виявляється, продукт має ряд корисних властивостей, які зменшують ризик розвитку аритмії.

В ході дослідження вчені провели практичний експеримент. Протягом певного періоду часу група осіб включила в свій раціон горіхи, а контрольна група харчувалася як і раніше. Потім лікарі провели обстеження випробовуваних і відібрали у них аналізи.

В результаті вдалося встановити, що горіхи мають ряд корисних властивостей, які позитивно позначаються на роботі серцево-судинної системи.

Достатньо всього раз на місяць вживати горіхи, щоб знизити ризик аритмії та інфаркту на 3 відсотки. Щотижневий прийом продукту збільшує даний показник до 18 відсотків.

Все ж не варто займатися самолікуванням. Перед складанням дієти краще проконсультуватися з дієтологом, оскільки можуть бути протипоказання. Не потрібно забувати, що горіхи – сильний алерген, тому він може бути небезпечний для певної групи осіб. Дотримання елементарних рекомендацій дозволить позбутися від проблем і зберегти своє здоров’я.