Коли справа доходить до більш довгого і здорового життя, відповідь не повинна означати відмову від деяких з найприємніших занять. Часто це може зводитися до прийняття простих звичок, таких як вживання улюбленого чаю і додавання скибочки лимона для боротьби з хворобами, підвищення імунітету, зниження ризику раку і збільшення тривалості життя.

Стародавні єгиптяни вважали, що поїдання лимонів і пиття лимонного соку є ефективним захистом від різних отрут. Сучасні дослідження підтвердили це. Було виявлено, що лимони мають сильні антибактеріальні, противірусні та імуностимулюючі властивості.

Лимонний сік також допомагає очищати печінку. Лимони містять багато речовин, зокрема лимонну кислоту, кальцій, магній, вітамін С, біофлавоноїди, пектин і лімонен, які підвищують імунітет, борються з інфекціями і збільшують тривалість життя.

Читайте також:  Два маловідомі побічні ефекти від вживання волоських горіхів

Додавання скибочки лимона в чай має багато переваг для здоров’я.

Одне дослідження показало, що цитрусові збільшують здатність організму засвоювати антиоксиданти, що містяться в чаї, приблизно на 80 відсотків.

Дослідження показали, що багато сполук лимонів вбивають ракові клітини. Однак вони можуть не надавати такого ж впливу на людський організм.

У дослідженні, проведеному Національною медичною бібліотекою США та національними інститутами здоров’я, вивчалася хіміопрофілактика раку цитрусовими м’якоттю і соками. Результати показали, що ці сполуки запобігають розвитку злоякісних пухлин на мові, легенях і товстій кишці гризунів.

Лимони містять велику кількість вітаміну С, розчинної клітковини і рослинних сполук, які приносять їм багато користі для здоров’я і допомагають збільшити тривалість життя.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News