Всупереч тому, що самодіяльні і ніде не зареєстровані бригади бурильників прагнуть скласти конкуренцію професійним буровим організаціям, споживачі все ж довіряють останнім. По-перше, в їх розпорядженні штат співробітників, що мають багатий досвід буріння свердловин. А, потрібно відзначити, що нюансів при організації свердловини в кожному конкретному випадку – маса. По-друге, у бурових організацій є важка техніка, яка за всіма показниками «обходить» ручний буровий інструмент самоназваних бурильників.

Перш ніж вибирати, до кого звертатися для того, щоб бурити свердловину на воду, необхідно знати про особливості експлуатації професійного обладнання.

Що відрізняє профі?

У професіоналів своєї справи в розпорядженні є карта залягання води, яка дозволяє визначити, яка глибина необхідна для облаштування свердловин на тій чи іншій ділянці. Також по зрізах вертикального пласта фахівці можуть зрозуміти приблизний склад води на тій чи іншій глибині і припустити склад грунту. Ці корисні дані дозволяють якісно підготуватися до буріння свердловини. Природно, якісно такі послуги можуть надати тільки професійні компанії з буріння.

Важка техніка, яка є у кожної бурової організації, значно прискорює процес свердління свердловини. Покладемо, свердловину глибиною до тридцяти метрів таке обладнання може виготовити всього за два дні.

Незважаючи на стереотип про те, що використовувати важку бурильну техніку поруч з уже введеним в експлуатацію будівлею не рекомендується, це не так. До того ж важка техніка не буде підходити занадто близько до будинку. Пов’язано це з тим, що свердловину рекомендується бурити не ближче трьох метрів від фундаменту споруди. Звичайно, таке розташування свердловини зажадає облаштування кесона і розводку трубопроводів, однак воно дозволить запобігти потраплянню великої кількості води безпосередньо під фундамент будівлі.

Ще одне важливе питання: одночасно з бурінням, професійні бурильники займаються установкою кесонів, облаштуванням трубопроводів і введенням води в будівлю. А подальшу розводку по будинку можуть організовувати будівельні організації, які на таких роботах спеціалізуються.

Вирішення додаткових завдань

У професійних бурильників є рішення і такої проблеми, як потрапляння бура на скельну або тверду породу: вони застосовують спеціальне обладнання з твердосплавними або алмазними наконечниками, які можуть бурити отвори в будь-якій кам’яній поверхні.

Бурильники з професійних організацій свердлять свердловини на воду з діаметром обсадної труби не менше 125 міліметрів. Це дозволяє отримати достатню кількість води і не мати проблем з її подачею.

Також в професійних бурових компаніях, крім бурильників, в штаті є інженери. Вони відповідають за документальне оформлення просвердлених свердловин, в тому випадку, якщо цього бажає замовник. Наприклад, реєстрації потребують всі артезіанські свердловини. І це завдання фахівці можуть вирішити за вас.

Якщо вам потрібна свердловина на воду, яка буде зроблена якісно, з дотриманням всіх правил і норм, звертайтеся в компанію АРТЕЗБУР. Компанія займається бурінням, облаштуванням, сервісним обслуговуванням свердловин на воду в Києві та Київській області України. Детальніше можна дізнатись на сайті – https://artezbur.ua/ru

*На правах реклами