Красива та білосніжна посмішка – мрія, реалізувати яку допомагають вініри з кераміки. Сучасні мікропротези, про які докладніше можна дізнатися на сайті https://www.cordclamp.org/, допомагають без операцій відновити форму та колір зубів. Такі елементи забезпечують довготривалий естетичний ефект, досягти такого не дозволить жоден метод відбілювання. Довговічні та високоміцні конструкції виграють у композитних матеріалів, які використовують для реставрації. Встановлюють вініри без травматичної реставрації зубного ряду, чого неможливо уникнути при протезуванні коронками.

Особливості та технологія створення

Керамічні вініри допомагають виправити розміри й форму коронок, закрити великий міжзубний простір, зробити зуби рівними, а посмішку – білосніжною. Для виробництва керамічних вінірів найчастіше використовують фарфор (стоматологічну кераміку). Може бути застосована й склокераміка, в основі якої дисилікат літію. Оптичні властивості такої продукції – реставраційних накладок – складаються в можливості домогтися бездоганної естетики. Готові вироби характеризуються тим же показником прозорості, що й натуральні зуби. Саме це й дозволяє зробити посмішку бездоганною.

Керамічні накладки виробляють при використанні різних технологій:

  • Пресування. Особливість методу в тому, що матеріал піддають не тільки обробці високими температурами, але й підвищеним тиском. Вироби, створені таким способом, виходять довговічними та міцними.
  • Пошарове нанесення. Наносять порцелянову масу в кілька шарів, кожен обов’язково запікається при високій температурі. Це дозволяє створювати високоміцні накладки.
  • Фрезерування на спеціальному обладнання, яке управляється за допомогою комп’ютера. Для виробництва пластин-накладок використовують заготовлені блоки. Вони будуть оброблені технологією CAD/CAM. Саме таким способом можна створювати вініри, коронки й зубні мости.

Всі керамічні вініри міцні та довговічні. Вони несприйнятливі до різних температур, міцно фіксуються на зубах, менше схильні до відколів, ніж інші подібні вироби.

Головні переваги

керамічні вініри

До гарантованих переваг накладок з кераміки відносять:

  • збереження кольору – поверхня не фарбується;
  • природний зовнішній вигляд;
  • часткова світлопроникність (що робить посмішку ефектною);
  • довговічність, практичність, надійність;
  • широкі можливості для корекції кольору та форми зубів.

Сучасна стоматологія використовує тільки ультратонкі накладки, які дозволяють не травмувати зуби та не порушувати їх анатомічні параметри.

*На правах реклами