Кератин – засіб, що поліпшує зовнішній вигляд волосся, робить його більш пружним і гнучким. Кератин – білкова речовина, що використовується в косметології для надання волоссю природного сяйва. Фахівці рекомендують його для ламкого, сухого, тонкого і пошкодженого волосся.

Детально про кератин

Кератин – особливий тип білка, що є ключовим будівельним елементом волосся.  Зовнішній шар, званий кутикулою, відіграє важливу роль у захисті волосся. Цей шар складається з лусочок, закріплених мембранним клітинним комплексом. У кучерявого волосся лусочки розподілені нерівномірно, що створює ефект пухнастості й неслухняності. Іноді, дівчата, захоплюючись роботою і розвагами з Ельслотс казино вхід, забувають про догляд за волоссям. Тому доводиться вживати заходів, щоб привести його до ладу.

Під впливом кератину і високої температури волосся відновлюється. Зменшується ефект пухнастості та неслухняності. Кератин має певну молекулярну масу, що дає йому змогу проникати у внутрішню структуру волосся. Кератинові продукти, що містять також колаген і протеїн, надають волоссю блиск і покращують його стан.

У процесі кератинового випрямлення кератин заповнює пошкоджені ділянки волосся, немов запаюючи їх і створюючи захисний шар. Це покращує стійкість волосся до негативних зовнішніх впливів. Кератин забезпечує тимчасове ідеальне випрямлення волосся на 2 – 5 місяців.

Кератин – це фібрилярний білок з високою механічною міцністю, що становить основу структури волосся. Його структура може руйнуватися через зовнішні та внутрішні чинники: 

  • Сонце;
  • пересушування;
  • вода.

У результаті спостерігається пошкодження волосся (посічені кінчики). Фахівці рекомендують регулярно проводити кератинове випрямлення для відновлення структурного білка.

Краса

Кератинове випрямлення одночасно відновлює структуру волосся й усуває хвилястість. Процедура збагачує волосся поживними речовинами. Вона зменшує шкоду хімічної завивки та інших перукарських процедур.

Переваги впливу кератину на волосся

Професійні продукти для кератинового випрямлення волосся не містять шкідливих хімічних речовин. Крім того, процедура пропонує переваги:

  • Відновлення структури волосся;
  • збереження ефекту прямого волосся навіть після миття голови;
  • спрощення процесу розчісування й укладання;
  • усунення пухнастості та електризації;
  • можливість повторення процедури;
  • посилення ефекту з кожною процедурою;
  • захист волосся від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Після кератинового випрямлення волосся стає м’яким, яскравим, має доглянутий і красивий вигляд. Однак, процедуру не варто проводити під час вагітності або при загостренні дерматологічних захворювань. Потрібно бути обережним із застосуванням кератину на освітленому волоссі.

Кератинові засоби можуть викликати алергічні реакції, особливо у людей з чутливою шкірою або хронічними захворюваннями дихальної системи (обструктивний бронхіт, астма). Перед процедурою обов’язково проводиться тест на чутливість.

На правах реклами*