Жінки страждають деменцією частіше, ніж чоловіки. Товариство Альцгеймера стверджує, що в усьому світі кількість жінок з деменцією перевищує кількість чоловіків у два рази.

Благодійна організація стверджує, що “ризик деменції є складною загадкою, розуміння гендерних відмінностей є одним із способів, який може допомогти дослідникам деменції зрозуміти його причини та розробити нові методи лікування”.

Доктор Аойфе Кілі, фахівець з комунікацій в суспільстві Альцгеймера, стверджує:

“Сканування мозку показує нам, що швидкість, з якою клітини мозку вмирають в головному мозку, у жінок вище, ніж у чоловіків. Жінки, швидше за все, проживуть довше, ніж чоловіки. Однак, хоча ризик збільшується з віком, деменція викликана захворюваннями головного мозку, а не тільки віком”.

Читайте також:  Від токсинів і високого холестерину: простий, але корисний напій

Є ранні симптоми деменції, які частіше відчуваються жінками, ніж чоловіками.

Які загальні симптоми початку деменції?

Хоча різні типи деменції по-різному впливають на людей, існують деякі загальні ранні симптоми, які можуть вказувати на ранню деменцію, в тому числі:

  • Втрата пам’яті (найбільш частий симптом)
  • Неможливість сконцентруватися
  • Вирішення повсякденних завдань стає проблемою, наприклад, заплутатися в правильній здачі при здійсненні покупок
  • Важко стежити за розмовою або запам’ятовувати потрібне слово
  • Плутати час і місце
  • Зміни настрою

Які симптоми частіше відчувають жінки?

Дослідники вважають, що наявність у жінок естрогену може бути причиною того, що вони краще запам’ятовують слова і словесні предмети, ніж чоловіки. Це означає, що у жінок може бути складніше діагностувати деменцію, оскільки вони часто зберігають здатність запам’ятовувати слова і словесні елементи, навіть якщо у них легкі проблеми з пам’яттю і мисленням, які можуть вказувати на раннє недоумство.

Читайте також:  Стало відомо, як чищення зубів впливає на тривалість життя

Жінки були включені в клінічні випробування ліків від деменції тільки з 1993 року, заявило Товариство Альцгеймера. раннє дослідження, проведене благодійною організацією, передбачає, що здоров’я серця може бути більш чітким ознакою того, що у жінки може розвинутися деменція.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News