Експерти прийшли до висновку, що один з популярних фруктів володіє надзвичайно корисними властивостями і навіть допоможе схуднути.

Фахівці радять всім негайно полюбити груші – цей солодкий і соковитий фрукт має масу корисних властивостей. Найцікавіше, що випадки алергії на грушу дуже рідкісні, а травний тракт сприймає цей фрукт без проблем. Більш того, стиглі груші радять вживати тим, хто страждає від печії, здуття і запорів.

Груша стане вашим смачним союзником в боротьбі із зайвими кілограмами. Завдяки великому вмісту рідини, клітковини і фруктових цукрів, груша швидко і надовго втамовує відчуття голоду. При цьому в ній дуже мало калорій, але багато вітамінів і мінералів. Тому груша стане прекрасним десертом або перекусом для тих, хто хоче схуднути. До того ж, груша допомагає регулювати рівень холестерину в крові і боротися з підвищеним цукром.

У грушах багато фолієвої кислоти, калію, кальцію та інших мінералів, які необхідні організму. Цей фрукт буде корисний у будь-якому віці, допомагаючи зміцнити кістки, очистити судини, нормалізувати травлення і навіть знизити тиск при гіпертонії.

Дослідження показують, що для стійкого позитивного ефекту потрібно їсти хоча б одну грушу в день. Правда, фахівці не радять з’їдати більше трьох груш в день, а маленьким дітям краще давати половинку груші, очистивши її від шкірки. (ЧИТАЙТЕ ДАЛІ)