Медики запевняють, що якщо після заняття спортом знову про нього забути, то можна спровокувати розвиток цукрового діабету.

Якихось двох тижнів цілком достатньо для того, щоб спровокувати діабет у повних людей, які перебувають у групі ризику. Спостереження вчених з університету Макмастера підтверджують, що рівень цукру в крові підвищується у людей, які проходять менше однієї тисячі кроків на день протягом двох тижнів.

У них розвивається інсулінова резистентність, і негативні наслідки зберігаються ще дуже довгий час. Навіть звичайне відновлення рівня ефективності їм не допоможе. Підвищеною залишиться концентрація цукру, навіть після того, як людина повернеться до нормального рівня фізичної активності.

Лікарі стверджують, що ця проблема актуальна. Особливо для тих, хто дотримується постільного режиму. Також вони просять звернути увагу на те, що діабет підвищує ризик хвороб серця, інсульту, викликати втрату зору, призвести до ампутації і появи раку.

Нещодавно проводилося дослідження, яке показало, що всього кілька днів проведених без фізичної активності знизять м’язовий об’єм і силу. Тепер до списку додається і підвищення ризику розвитку діабету.