Коли вікова відмітка перевалює за цифру 40, починають «вилазити» різні проблеми зі здоров’ям, яких раніше, начебто, і не було. Деякі помічають, що частіше починають боліти суглоби, іншим стає складніше скинути зайві пару кілограмів. Однак експерти запевняють, що не останню роль у старінні відіграє те, що ми їмо. Наприклад, щоб “загальмувати” час, після 40 років варто виключити зі свого раціону певні продукти.

В першу чергу варто відмовитися від порційної розчинної кави з вершками. За словами фахівців, такий напій містить алюмосилікат натрію, який також додають в миючі засоби, щоб продукт не злежувався. Було встановлено, що ця речовина викликає подразнення шкіри, очей і дихальних шляхів. Крім того, в подібній каві є гідрогенізована рослинна олія, яка збільшує в крові кількість шкідливих для серця насичених жирів, повідомляє MSN Lifestyle.

Іншим ворогом молодості називають газовану воду, регулярне вживання якої пов’язують з серцевими захворюваннями. Крім того, подібні напої збільшують ризик розвитку подагри на 75%.

Ще одними ласощами, від яких краще відмовитися, є дієтичні батончики. Самі по собі вони не шкідливі, проте більшість містить масу непотрібних інгредієнтів, таких як штучні підсолоджувачі і пальмову олію, попередили дієтологи.

Крім того, варто відмовитися від фруктового соку через високий вміст в ньому глюкози. За словами вчених, вона є однією з головних причин формування абдомінального жиру, який може викликати метаболічні захворювання.

Серед інших шкідливих продуктів медики називають мафіни і кекси через високу кількість цукру, бекон і хот-доги через вміст канцерогенних нітратів, велика кількість вершкового масла, а також білий хліб і макарони, позбавлені здорової клітковини.