Зазвичай перлову кашу рекомендують до вживання дієтологи. Завдяки тому , що це блюдо містить багато клітковини і білка , і при цьому , в силу низького рівня вуглеводів , має дуже низький глікемічний індекс , воно є ідеальним для тих, що худнуть . Але з’ясувалося , що допомога в справі схуднення – не єдина перевага перловки .
  
Фахівці зі Школи здорового харчування при університеті Вашінгона заявили про те , що регулярне вживання перлової каші надає значний позитивний ефект на стан шкіри. Справа в тому , що в перловці міститься багато лізину – речовини , що дозволяє шкірі довго залишатися молодою.
 
Як пояснюють експерти , лізин бере участь у процесі вироблення організмом колагену – важливого компонента білкових структур. Високий рівень колагену сприяє еластичності судинної тканини , відповідає за властивість шкіри швидко відновлюватися після пошкоджень.
 

«Цей білок підтримує красу і молодість шкіри – робить її пружною і здоровою навіть після 35 років , коли вироблення колагену в організмі сповільнюється » , – діляться думкою американські медики.

 
Що важливо : перловку краще їсти в необробленому вигляді , так як тільки в цьому випадку крупа зберігає максимум корисних харчових волокон , а , отже , і своїх « молодильні » властивостей .

Читайте також:  95% тих, хто вижив після інфаркту, повідомляють про два симптоми за 1 місяць до нападу